Novinka - Justin, Britny a Timbaland = nová píseň ještě tento rok

11. května 2008 v 9:51 | Rejža |  Justin Timberlake
Od rozchodu v roce 2002 spolu neprohodili snad jediné slovo, ale zpěvák minulý týden kontaktoval otce své bývalé přítelkyně a domluvil se s ním na hudební spolupráci. Timberlake, Spearsová a producent Timbaland ještě letos vydají hip-hopový singl.
O hudební spolupráci bývalých expartnerů usiloval právě producent Timbaland, který stojí za vznikem řady velkých hitů poslední doby. Jenže loni nebyla Britney vůbec schopná normálně fungovat a většinu času trávila bojůvkami s bývalým manželem Kevinem Federlinem či novináři.
"Musí mít tým. Potřebuje se s Justinem opět pustit do nahrávání. Místo toho se nafoukla a řekla mi: Kašlu na Tebe, jdi někam, nikoho nepotřebuju!´" tvrdil nedávno sedmadvacetiletý Timbaland.
Justin teď s Britney budou společně spát text, zatímco Timbaland se vrhne na produkci a skládání hudby.
"Justin chce pomoci Britney a tímto způsobem se to snaží všem dokázat, že se o ni zajímá, včetně její rodiny, se kterou si je velmi blízký," uvedl Timberlakův kamarád pro magazín Now.
Zpěvák kontaktoval právě otce Jamieho Spearse, který je soudně určen poručníkem pro všechny finance i pracovní závazky Britney. Z Justinova nápadu je nadšený, ale bude muset pro projekt nadchnout také svou dceru. Ta totiž nemůže Timberlakovi zapomenout, když po rozchodu s ní vydal singl Cry Me A River, v němž zpívá o tom, jak ho Britney podváděla.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama